Silentium kórus

Kövesi Ferenc plébános Úr felkérésére kórusunk 2007.október 30-án alakult. Az akkor még kis létszámú kórus gyorsan gyarapodott, mára a létszámunk 28 fő. A legfiatalabb tagunk 17, a legidősebb 75 éves. Erősségünk az összetartó és lelkes közösségben rejlik.
Fontos szempontunk, hogy kórusunkat olyan emberek alkotják, akik szívesen énekelnek, tanulnak, gyakorolnak.
Karnagyunk: Czimerman László, kísérőnk Link Tibor Kántor Úr.
Az elmúlt 2 évben részt vettünk nagyobb egyházi eseményeken, esküvőkön, valamint jótékonysági koncerteken és idén az EKF önkénteseinek rendezett koncertjén.
Az első karácsonyi koncertünkön mindössze 4 rövid dallal mutatkoztunk be, azóta évről évre bővítjük repertoárunkat.

Kórusunk folyamatosan frissülő tartalommal megtalálható a facebookon is:  <<< Elérhetőség itt >>>